Skip links
Hizmetlerimiz

Yeni nesil bir dijital ajans deneyimine hazır mısınız?

Neler Yaparız?

Geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerle markaları dijital dünyada zirveye taşıyoruz. Dijital varlığınızı en üst düzeye çıkarmak, hedef kitlenizle anlamlı etkileşimler kurmak ve işletmenizi çevrimiçi platformlarda büyütmek için yaratıcı ve teknik yeteneklerimizi bir araya getiriyoruz.

/ Web Tasarım

Görsel şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren web tasarım hizmetimizle, dijital varlığınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürüyoruz.

/ Sosyal Medya

Sosyal medyanın gücünü en üst düzeyde kullanmanız için, içerik üretiminden analizlere kadar her aşamada size rehberlik ediyoruz.

/ Grafik Tasarım

Göz kamaştırıcı grafik tasarımlarımızla, markanızın özgünlüğünü vurguluyor, etkileyici görsellerle iz bırakmanızı sağlıyoruz.

/ Dijital Pazarlama

Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan stratejik dijital pazarlama çözümlerimizle, markanızı daha geniş bir kitleye taşıyor, sonuçları ölçüyoruz.

/ SEO

İnternetin keşfedilme gücünü artıran SEO stratejilerimizle, markanızı arama sonuçlarında en üst sıralara taşıyoruz.

/ E-Ticaret

Dijital satış dünyasında öne çıkmanız için, etkili e-ticaret çözümlerimizle işinizi çevrimiçi platformlarda büyütüyoruz.

/ Mobil Geliştirme

Mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanan uygulama geliştirme hizmetimizle, markanızı parmaklarının ucuna getiriyoruz.

/ Influencer Marketing

Güvenilir influencer işbirlikleriyle, ürün veya hizmetlerinizi hedef kitlenize daha kişisel ve etkileyici bir şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz.

6
Yıllık tecrübe
Takım

Uzaktan çalışma kültürümüz.

Galata Media olarak, işlerimizi en verimli şekilde yönetmek ve esneklik sağlamak amacıyla tüm departmanlarımızın uzaktan çalışma modeline geçtiğini gururla belirtmek isteriz. İşbirliğine dayalı yaklaşımımız, iletişim araçları ve güçlü altyapımız sayesinde, uzak mesafelerde bile ekip olarak bir aradaymış gibi çalışmamızı sağlıyor.

Bu yaklaşım, bize daha fazla yaratıcılık, verimlilik ve çeviklik sunarak hem ekibimize hem de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Uzaktan çalışarak, daha önce hiç olmadığı kadar yakın bir işbirliği içinde olduğumuzu ve markalarımızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Markalarımız

Markalarımızın hedeflerine göre özel stratejiler oluşturmakta ve yoğun rekabet içerisinde, hizmet verdiğinimiz her markanın büyümesinde pozitif katkı sunmaktayız.